כרם חיה מושקא
לגלות את הטובה!

המקום שלך להצלחה

 "כרם חיה מושקא"

בי"ס שש-שנתי לנערות בגילאי 14-17 (כיתות ט'-י"ב), המעניק לכל נערה אפשרות לגלות את כישוריה הייחודיים, ללמוד באווירה חסידית וליהנות ממענה רגשי-מקצועי מעולה ומגיבוש חברתי.           

  • ליצירת קשר עם בית הספר 
  • טלפון : 074-7947706
  • מייל :kerem@mcnl.org.il
  • כתובתנו רחוב הירדן 33 קרית שמונה 
הקודם
הבא

לצמוח בכל המישורים

"כרם חיה מושקא" אינו עוד בית ספר: זהו מרחב לצמיחה בכל הרבדים, בליווי נשות המקצוע הבכירות ביותר. תכנית הלימודים מדורגת ומותאמת אישית לכל תלמידה; לרשות התלמידות עומד מערך טיפולי מקצועי המעניק מעטפת של תמיכה רגשית ומאפשר להן לגלות את הכוחות ולבנות את עצמן לחיים; לאורך השנה אנו מקיימים מגוון פעילויות גיבוש וכמובן – מנחילים ערכים חסידיים של אמונה והתקשרות לרבי מתוך אהבה. בתיכון תנאי פנימייה מלאים ברמה גבוהה ואנו מגישים את התלמידות לבחינות הבגרות. אחוזי ההצלחה מרשימים מאוד ובית הספר זוכה להערכה בקרב גופים מקצועיים רבים.

המגמות המקצועיות

מגמת אמנויות העיצוב

מסלול המשלב לימודי אמנות קלאסיים עם עבודה על תוכנות המחשב העדכניות בשוק. פותח את השער להשתלבות במגוון תחומים הנהנים מאחוזי השמה גבוהים, ובהם הייטק, מיתוג ועוד, כשכירות או כעצמאיות. המעוניינות יוכלו להמשיך בהכשרה לקבלת תעודת הנדסאות או ללימודים אקדמיים.

מגמת קונדיטוריה

בליווי שפים קונדיטורים בכירים, התלמידות לומדות ומתנסות בטכניקות אפייה יצירתיות ובעבודה עם חומרי גלם משובחים. בסיום המסלול הכולל עבודה מעשית יקבלו העוברות בהצלחה תעודת קונדיטור.

כמה דברים שממש כדאי לדעת על כרם חיה מושקא

ללמוד בקטן זה להתקדם בענק

הלימודים ב"כרם חיה מושקא" מתבצעים בכיתות קטנות ובחלוקה להקבצות מותאמות. במידת הצורך נהנות התלמידות גם משיעורים פרטיים!

כאן, הדאגה לאחר היא חלק מהחיים

הנערות משלבות התנדבות בקהילה כחלק בלתי נפרד מהפעילויות החברתיות. בין השאר הן מחלקות סלי מזון ומבקרות בבתי אבות לשמח קשישים

מתקדמות מהצלחה להצלחה

הצוות המקצועי עושה הכל כדי שהנערה תפיק מעצמה את המיטב בכל תחום - לא רק הלימודי! למשל: בניצול הזמן, בהתנהלות אישית, בלקיחת אחריות בתרומה לחברה ועוד . התנאים הפיזיים העומדים לטובת התלמידות הן בחדרי הפנימייה הן בחדר האוכל ובחדרי הספח הינם כר פורה לאוירה המשפחתית השלווה והנעימה ששוררת בכרם

לא טיולים - מסעות!

במהלך המסעות, לצד החלפת האווירה והמקומות החדשים בהם מבקרות הנערות, הן מתפנות לגלות את עצמן ולהתרכז בדרך שלהן להצלחה ולצמיחה אישית! כל תאריך חסידי הופך לחוויה של ממש! הפעילות המגוונת הנעשית בשיתוף התלמידות הינה הזדמנות להעצמת החיבור לערכי החסידות

פעילות עם ערך ומשמעות

פעילות פסח בגני הילדים

פעילות פסח בגני ילדים בנות הכרם זכו לצאת ל'מבצעים' בגני ילדים,בהם לימדו את הילדים בצורה חוויתית על פסח,על החמץ והמצה, ובסוף הפעילו מאפיית מצות שווה!

קרא עוד »

תמונות ואווירה מהפעילות בתיכון

סיפורי הצלחה

שושי רוטמן - פורשת כללית

יהודה סיבוני - פורש צה"ל

דימיטרי פרידמן - פורש רפא"ל

נעים להכיר אישית!

אם יש משהו שממש כדאי לכן לעשות זה להכיר מקרוב את הנבחרת המקצועית והמסורה שמרכיבה את צוות כרם חיה מושקא . מאחורי הלמידה החדשנית, הפיתוח האישי-מקצועי והמעטפת הרגשית עומדות נשות חינוך מהשורה הראשונה בישראל.

הצוות שלנו מורכב ממורות ומחנכות  שלוחות של הרבי שמעבירות במסירות ובחכמה את מערך לימודי הקודש, מורות מקצועיות שנבחרו בקפידה למגמות השונות, צוות טיפולי מקצועי ויועצות  בכירות. וכמובן, צוות המדריכות  הנמצא בקשר הקרוב ביותר עם התלמידות , מעניק להם אוזן קשבת ומלווה אותם בכל הרגעים המשמעותיים.

לבנות עתיד נפלא לבתך
זו הבחירה שלך

בואו ונצא לדרך

יש לכם שאלה? מתלבטים? שיחה טלפונית אחת והדברים יתבהרו הרבה יותר טוב, צרו קשר!

משפחת חנוך לנער מתאחדת עם כתיבת ספר תורה

לזכות תלמידי ובוגרי הישיבה ומשפחותיהם.

ולזכר נשמת הנופלים בוגרי הישיבה הי"ד