במהלך ארוע הבוגרים ״שייכים״ שנערך בר״ח שבט ,נחשף מיזם מיוחד של כתיבת ספר תורה,לזכות בוגרי חנוך לנער ולעילוי נשמתם של החיילים הנופלים במהלך מלחמת חרבות ברזל מבוגרי חנוך לנער .
במהלך ארוע הבוגרים ״שייכים״ שנערך בר״ח שבט ,נחשף מיזם מיוחד של כתיבת ספר תורה,לזכות בוגרי חנוך לנער ולעילוי נשמתם של החיילים הנופלים במהלך מלחמת חרבות ברזל מבוגרי חנוך לנער .
לזכות תלמידי ובוגרי הישיבה ומשפחותיהם.
ולזכר נשמת הנופלים בוגרי הישיבה הי"ד